کی‌ویژوآل کمپین قهرمان ملی شو بانک ملی ایران

کمپین قهرمان ملی شو بانک‌ملی‌ایران

SCROLL
برند بانک ملی ایران
موضوع کمپین قهرمان ملی شو
تاریخ انتشار تابستان ۱۴۰۲

واژه‌ی قهرمان چه مفاهیم دیگه‌ای رو به ذهنتون میاره؟ شجاعت ؟ پهلوانی؟ حفاظت؟ مراقبت؟
زمانی که قرار بود هماهنگ با شعار «قهرمان ملی شو» کمپین قرض‌الحسنه‌ی پس‌انداز بانک‌ملی‌ایران یه کی‌ویژوال طراحی کنیم، توی روند ایده‌پردازی تمام این مفاهیم از ذهنمون گذشتن و به این موضوع فکر کردیم که چطور باید یه تصویر قهرمانانه‌ی غیرتکراری و جذاب برای اولین بانک مردمی ایران بسازیم؛ بانکی که هم خیلی قدمت داره و هم کمپین‌ها و ایده‌های خیلی زیادی اجرا کرده. همه این‌ها به کنار، پوشش‌دادن مفهوم «قهرمانی» با معانی گسترده‌ای که توی فرهنگ ما داره، خیلی راحت نبود.
سرآخر، به این نتیجه رسیدیم که کی‌ویژوال کمپین قهرمان ملی شو بانک‌ملی‌ایران در عین سادگی بهتره طوری باشه که مردم بتونن باهاش هم‌ذات‌پنداری کنن و خودشون رو توی اون موقعیت ببینن. نیم‌تنه‌ی آدم‌‌هایی از گوشه‌وکنار ایران که مدال قهرمانی گردنشونه این پیام رو به مخاطب منتقل می‌کنه که تو هم می‌تونی به جای این آدم‌ها باشی. این ایده و طرح رو برند قبول کرد و در تمام بیلبوردها و رسانه‌های دیجیتال کمپین ازش استفاده کرد.
برای تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی و دیجیتال کمپین قهرمان ملی شو بانک‌ملی‌ایران هم برنامه‌ریزی و کار فشرده رو شروع کردیم و سعی کردیم تکنیک‌های مختلف رو به‌کار ببریم تا در تمام بازه‌ی کمپین توجه مخاطب رو داشته باشیم. تولید ویدئو وایرال، ویدئوهای احساسی، موشن‌های داستانی با کمک تصویرهایی که هوش مصنوعی بهمون داد و تولید آرت‌ورک‌های جذاب همه جزوی از استراتژی ارتباطی ما برای این کمپین بودن. تو تمام این محتواها، ما داستان مردم عادی رو می‌گفتیم که چطور عمل قهرمانانه‌ی بی‌ادعای بقیه زندگی اون‌ها رو بهتر کرده و چطور همه‌ی ما می‌تونیم یکی از همون قهرمان‌ها باشیم.
علاوه‌بر این‌ها، اینفلوئنسر مارکتینگ، تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی و انواع‌واقسام دیگه‌ی تبلیغات دیجیتال رو استفاده کردیم تا این کمپین بیشتر و بهتر دیده بشه.
خوشبختانه کمپین قهرمان ملی شو بانک‌ملی‌ایران بازخورد قابل توجهی از مخاطبین گرفت. البته این موفقیت بدون همکاری و احساس مسئولیت تیم روابط عمومی بانک‌ملی‌ایران امکان‌پذیر نبود.

کی‌ویژوآل کمپین قهرمان ملی شو بانک ملی ایران
FOLLOW US

کمپین قهرمان ملی شو بانک‌ملی‌ایران