تولید محتوا و برنامه‌ریزی رسانه برای کمپین کران‌کارت بانک‌ملی‌ایران

SCROLL
برند بانک ملی ایران
موضوع کمپین کران‌کارت
تاریخ انتشار تابستان ۱۴۰۱

بانک‌ ملی ‌ایران قرار بود خدمتی جدید به مشتریانش ارائه بده. «کران کارت» امکانی نوست که با اون مشتریان می‌تونن هم‌زمان از خدمات ارزی و ریالی بانک‌ ملی ‌ایران استفاده کنن؛ یعنی می‌تونن مثل همه‌ی کارت‌های دیگه در شبکه‌ی شتاب ازشون استفاده کنن و کارهای معمول بانکی رو انجام بدن؛ و هم از خودپردازهای ارزی وجه نقد ارزی دریافت یا واریز کنن.
این بانک قدیمی می‌خواست برای معرفی این خدمت یه کمپین برگزار کنه و تمام کارهایی که قرار بود توی این کمپین انجام بشه به بلوباکس سپرده شد.
ساختن ویدئوهای سه‌گانه‌ی طنز براساس ویژگی‌های اصلی کران کارت، سرعت و سهولت و امنیت، با شعار هماهنگِ «مفتخریم سرعت/سهولت/امنیت را به ارزتان برسانیم» از مجموعه‌ی این محتواها بودن. تو این سه‌گانه با نشون‌دادن دردسرهایی که مشتریان قبل از کران کارت باهاش دست‌وپنجه نرم می‌کردن، نشون دادیم که استفاده از کران کارت می‌تونه چه راه‌حل خوبی باشه.
مجموعه‌ای دیگه هم برای کمپین کران‌کارت بانک‌ملی‌ایران ساختیم و از تکنیک موشن استفاده کردیم؛ دو موشن همراه با نریشن با موضوع اطلاع‌رسانی درباره‌ی طرح و نحوه‌ی درخواستش و دو موشن اطلاع‌رسانی دیگه برای استفاده در تبلیغات دیجیتال و پیش‌نمایش.
دو ویدئو دیگه درباره‌ی تجربه‌ی استفاده و بهره‌مندی از خدمات کران کارت هم تولید کردیم. تمام مراحل تولید این مجموعه به‌صورت کامل توسط تیم بلوباکس تولید شد.
طراحی استراتژی، برنامه‌ریزی و اجرای تمام تبلیغات دیجیتال، شبکه‌های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ، پیش‌نمایش VOD کمپین کران‌کارت بانک‌ملی‌ایران رو هم بلوباکس انجام داد.

آرت‌ورک کمپین کران کارت بانک ملی ایران
آرت‌ورک کمپین کران کارت بانک ملی ایران
کران کارت بانک ملی ایران
FOLLOW US

تولید محتوا و برنامه‌ریزی رسانه برای کمپین کران‌کارت بانک‌ملی‌ایران