موشن سه‌بعدی کمپین قرض‌الحسنه بانک ملی

موشنِ سه‌بعدی کمپین «قهرمان ملی شو» بانک‌ ملی‌ ایران

SCROLL
برند بانک ملی ایران
موضوع قهرمان ملی شو
تاریخ انتشار تابستان ۱۴۰۲

دوربین به مجسمه‌ی یه مرد نزدیک می‌شود؛ مجسمه‌ای که نه‌تنها در ایران، بلکه در سراسر جهان برای بزرگداشت قهرمانان ساخته و افراشته می‌شود. در واقع، ما انسان‌ها برای گرامی‌داشت بزرگانمون تندیسی ازشون می‌سازیم تا همیشه بتونیم در خاطرمون و حتا جلوی چشممون زنده نگهشون داریم؛ شاید به این خاطر که سنگ و فلز عمر بیشتری از بدن‌های ما دارن. در همین تصویر خطوطی طلایی هم دیده می‌شن که تقسیم‌های کشوری و هویت‌های منطقه‌ای و جغرافیایی‌ای، که هرکدوم از ما ممکنه از اون شهر یا استان اومده باشیم، رو نشون می‌دن.
مجسمه‌ی بعدی یه خانمه. و این یعنی قهرمان‌ها نه‌تنها می‌تونن از خطه‌های مختلف جغرافیایی براومده باشن، که مفهوم قهرمانی جنسیت هم نمی‌شناسه. و بعد از اون مجسمه‌ها زیاد و زیادتر می‌شن و تمام گستره‌ی ایران رو فرامی‌گیرن. این قهرمان‌ها آدم‌های عادی‌ان؛ هرکدوم از ما می‌تونه یه قهرمان باشه. قهرمانی که مدال افتخاری با نقشه‌ی ایران روی سینه‌ش می‌درخشه: یه قهرمان ملی!
این شعار «قهرمان ملی شو!» به مخاطب‌ها می‌گه که می‌تونن با پیوستن به یه عمل جمعی تبدیل به قهرمان‌هایی فراموش‌نشدنی و در خدمت کشور و هموطنانشون بشن؛ قهرمان‌هایی ناشناس اما مهم و تأثیرگذار!

FOLLOW US

موشنِ سه‌بعدی کمپین «قهرمان ملی شو» بانک‌ ملی‌ ایران