طرح‌های دیجی‌کالا

موشن‌های خدمت‌های دیجی‌کالا

SCROLL
برند دیجی‌کالا
موضوع پروژه‌های مختف
تاریخ انتشار مداوم

ما با دیجی‌کالا همکاری درازمدتی داریم و توی پروژه‌های مختلف با هم کار کردیم. این‌جا بعضی از این پروژه‌ها که به‌صورت موشن اجرا شدن رو می‌بینیم.
ساختن یک ویدئو تبلیغاتی که قراره اول یا وسط یه برنامه پربیننده پخش بشه، چالش‌های خودش رو داره. یکی از مهم‌ترین این چالش‌ها این‌که وقتی این تبلیغ برنامه‌ی جذابی رو قطع می‌کنه، اعصاب بیننده رو خورد و دل‌زده‌ش نکنه؛ برعکس اون ویدئو رو به‌عنوان وقفه‌ای کوتاه و جذاب ببینه که محتواش ذهنش رو درگیر می‌کنه.
با این نگاه، برای این موشن‌ ویدئو دیجی‌کالا، که قرار بود بین فینالِ برنامه پربیننده‌ی جوکر و در پلتفرم فیلیمو پخش بشه، سعی کردیم نه‌تنها پیام برند رو به‌درستی انتقال بدیم؛ بلکه با خلق المان‌ها و تصویرهای دیدنی اون رو تا آخر تبلیغ همراه نگه داریم.
پروژه موشن بعدی که از دیجی‌کالا سفارش ساختنش رو گرفتیم، هم قرار بود به‌عنوان پیش‌نمایش در سرویس‌های VOD نمایش داده بشه و امکان مقایسه و خرید آنلاین گوشی موبایل از طریق این پلتفرم رو یادآوری کنه.
پروژه‌ی دیگه رو در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ ساختیم. این ویدئوموشن قرار بود در باکس تبلیغاتی سریال پرطرفدار اکتور در فیلیمو و همچین پیش‌نمایش در آپارات پخش بشه. «آخرین سورِ سال» پرتخفیف‌ترین کمپین دیجی‌کالا بود و شامل کالاهای بسیاری، از دیجیتال تا شیرینی و آجیل، رو شامل می‌شد. این موشن درواقع متشکل از تعداد زیادی آرت‌ورک بود که با شیوه‌های متفاوت و خلاقانه‌ای طراحی کرده‌ بودیم و هرکدوم بخشی از اطلاعات مربوط به این تخفیف بزرگ رو لو می‌ده.
و پروژه‌ی بعدی که سال ۱۴۰۲ اجرا کردیم، طراحی و ساخت موشن با شعار «پشت هر خرید یک لبخند است» بود و هدف این بود که حسی خوب که با خرید از دیجی‌کالا به خریداران منتقل می‌شه رو نشون بدیم. توی این موشن می‌بینیم که ماشین‌ها در حین حرکت به سمت مقصدهاشون لبخندِ بزرگ دیجی‌کالا رو هم با خودشون حمل می‌کنن و برای مشتریان می‌برن.

FOLLOW US

موشن‌های خدمت‌های دیجی‌کالا