کی‌ویژوال کمپین نوروز همراه اول

کی‌ویژوال کمپین نوروز همراه اول

SCROLL
برند همراه اول
موضوع کی‌ویژوال کمپین نوروز همراه اول
تاریخ انتشار زمستان ۱۴۰۲

در باره‌ی کی‌ویژوال کمپین نوروز همراه اول این‌طور می‌شه شروع کرد که بیلبوردهای شهری در زمان عید نوروز معمولاً با طرح‌ها و آرایش‌های مخصوص به این مناسبت طراحی می‌شن. و در طراحیِ بیلبوردهای مربوط به این دوره، رنگ‌های شاد و پرطراوت مورد استفاده داره. رنگ‌هایی مثل سبز، زرد و قرمز. علاوه بر این، متن‌ها و پیام‌های مرتبط با سال نو، شادباش‌ها و آرزوهای خوب هم بر روی بیلبوردها قرار می‌گیرن. در روزهای پایانیِ ۱۴۰۲ چند بریف از همراه اول حول محور مناسبت‌های پیش رو به بلوباکس رسید. ماه رمضان و عید نوروز. یکی از این بریف‌ها کمپین نوروزی همراه اول با تمرکز بر معرفیِ بسته‌های ویژه و کدهای تخفیف نوروزی در اپلیکیشن همراه من بود.
این کمپین از این جهت اهمیت دوچندانی داشت که این برند، بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه در ایرانه. و گسترده‌ترین خدمات دیجیتال رو ارائه می‌ده. و از هم مهم‌تر این که در مناسبت طولانی‌‌ای مثل عید نوروز یکی از پایه‌‌های اصلیِ ارتباط بین آدم‌هاست.
بعد از جلسات گروهی و هم‌فکریِ تیم بلوباکس تصمیم بر این شد که در طراحیِ کی‌ویژوال این کمپین، المان‌های نوروزی رو در کنار کلمات آشنا و مؤثر قرار بدیم. این‌جوری هم آشنایی‌پنداری رو داشتیم و هم ترکیب‌بندی رو. به صورتی که همه‌ی عناصر موجود در تصویر به بولد شدن لوگو همراه من کمک کند. از جمله رنگ‌هایی که به کار می‌بریم. و این آشناپنداری و ترکیب‌بندی باعث تفهیم کانسپت کی‌ویژوال در چند ثانیه برای مخاطب می‌شه.
در نهایت، این طراحیِ تک‌رنگ و مینی‌مال به یک اسلوگان مرتبط، کوتاه و واضح نیز احتیاج داشت. به همین خاطر سراغ مفهوم «عیدی» رفتیم. و به «اول سال، عیدی دیجیتال» رسیدیم. همچنین اطلاعات مهم و مرکزی رو به‌طور مختصر جای‌گذاری کردیم.
خروجیِ این کمپین زمانی که در فضاهای تبلیغاتی شهری در ایام نوروز قرار گرفت بازخورد خوبی از مخاطبان داشت. و خوشبختانه آژانس تبلیغاتیِ بلوباکس تونست مثل همیشه با حفظ استاداردها، رعایت اصول و از همه مهم‌تر چاشنیِ خلاقیت، رضایت برند همراه اول رو داشته باشه.

FOLLOW US

کی‌ویژوال کمپین نوروز همراه اول