اپلیکیشن باران 1

موشن گرافیک و آرت ورک اپلیکیشن باران

SCROLL
برند بانک کشاورزی
موضوع موشن‌گرافیک و آرت‌ورک کمپین اپلیکیشن باران
تاریخ انتشار زمستان ۱۴۰۲

ماجرای تولید موشن گرافیک اپلیکیشن باران این‌طور بود. قرار بود در این موشن گرافیک یک برنامه معرفی بشه. برنامه‌ای که بانک کشاورزی تحت اون بستری برای تسهیل در خدمات بانکی ایجاد کرده بود. اپلیکیشن باران، پلتفرم دیجیتال بانک کشاورزیه. و تمام سرویس‌‌های بانکی رو به صورت یکپارچه در قالب اپلیکیشن‌های موبایلی درآورده بود. این اپلیکیشن از سه طریق قابل دریافت بود. فایل نصب برای گوشی‌های اندروید به صورت مستقیم. دریافت از کافه بازار. نسخه‌ی تحت وب.

در این اپلیکیشن مشتری بانک و کاربر به انواع خدمات بانکی دسترسی داشت: افتتاح حساب غیرحضوری، احراز هویت، درخواست تسهیلات و انتقال وجه هوشمند، دریافت صورت حساب بدون محدودیت زمانی. از طرفی این اپلیکیشن قابلیت ورود بیومتریک هم داشت.

هم‌زمان با لانچ این اپلیکیشن، جشنواره‌ای امتیازمحور برگزار شد که هدف از این جشنواره ترغیب مخاطبان به دریافت اپلیکیشن باران و استفاده از خدمات بانکی این پلتفرم بود و موشن گرافیک اپلیکیشن باران باید در زمان این جشنواره به نمایش درمی‌اومد.

مثل همیشه کاری که در ابتدا بلوباکس برای این کمپین انجام داد، تدوین استراتژی بود و بعد از تدوین استراتژی به سراغ ایده‌پردازی و تولید محتواها رفتیم‌‌. باید تمام این اطلاعات رو در یک موشن گرافیک جذاب می‌گنجوندیم؛ طوری که مخاطب احساس خوبی بعد از تماشای ویدیو پیدا می‌کرد.

در واقع بخش عمده‌ای از محتواهای این کمپین می‌بایست به شکل موشن گرافیک اپلیکیشن باران تولید می‌شد. تا جذابیت بصری بیشتری ایجاد کنه. و دریافت پیغامی که ما در نظر داشتیم برای مخاطبان ساده‌تر بشه‌.

و موضوع مهم دیگه آرت‌ورکی بود که باید با یک طرح گرافیکی به نکات مهم و قابلیت‌های اپلیکیشن اشاره می‌کرد. ایده‌ای که در بخش خلاقیت و ایده‌پردازی بلوباکس مطرح شد قرار گرفتن دو نفر پشت یک میز بود. انگار که این دو نفر مشغول تعامل یا گفت‌وگو با همدیگه هستند. این میز نقش بستر و فضایی رو بازی می‌کرد که تعامل و گفت‌وگو در اون انجام می‌شه؛ یعنی اپلیکیشن باران.

بخشی از خروجی‌های بلوباکس در این کمپین رو در این پست براتون به نمایش گذاشتیم.

اپلیکیشن باران 1
اپلیکیشن باران 2
FOLLOW US

موشن گرافیک و آرت ورک اپلیکیشن باران