موشن خدمت‌های بیمه پاسارگاد

معرفی خدمت‌های بیمه پاسارگاد

SCROLL
برند بیمه پاسارگاد
موضوع معرفی خدمت‌ها و رویدادها
تاریخ انتشار مداوم

بعد از موفقیت کمیپن مجتمع‌های مسکونی بیمه‌ی پاسارگاد، همکاری بلوباکس با این شرکت خوش‌نام و باسابقه ادامه پیدا کرد و در پروژه‌های کوچک‌ و بزرگ دیگر با هم کار کردیم؛ مثل اطلاع‌رسانی درباره‌ی رویدادهای مختلفی که برای بیمه‌ی پاسارگاد مهم بودن.
در این مجموعه، برای اطلاع‌رسانی درباره‌ی سود حاصل‌شده‌ی در سال ۱۴۰۱ هم موشن‌ویدئویی طراحی، تولید و منتشر کردیم. توی این موشن سعی کردیم کلیشه‌ی غالب گزارش‌های این‌چنینی رو بشکنیم و مثل همیشه فقط اعداد و نمودارها رو کنار هم نذاریم. به‌جای این روش، ما نتایج کمی رو همراه با تصویرهای پررنگ‌ولعاب نشون دادیم تا گزارش رو دیدنی‌تر کنیم.
طراحی فراخوان حضور در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ هم به ما سپرده شد. برای همین نمایشگاه، یه موشن‌ویدئو برای نمایش در تلویزیون‌های دیواری با هدف معرفی «بیمه‌نامه‌ی عمر و تامین آتیه-تکمیلی بازنشستگی گروهی بیمه پاسارگاد» ساختیم. چون این موشن تحت تاثیر همهمه‌ی نمایشگاه قرار می‌گرفت، باید با تصاویر جذاب و رنگ‌بندی‌های چشم‌گیر طراحی می‌شد تا از فاصله‌ی دور هم چشم مخاطب رو بگیره که به‌سمت غرفه‌ی بیمه‌ی پاسارگاد کشیده بشه؛ در ضمن اطلاعات باید با زمان‌بندی درست نمایش داده می‌شدن تا رهگذرها بتونن بخوننشون. بعد از اتمام نمایشگاه، این موشن‌ویدئو رو با موسیقی‌ای مناسب، در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی هم منتشر کردیم.
از اون‌جایی که با بیمه پاسارگاد همکاری مستمر داریم، اطلاع‌رسانی درباره‌ی خدماتش با ماست و باید دائم به اون‌ها بپردازیم؛ پس تولید محتوای مداوم آموزشی و اطلاع‌رسانی درباره‌ی انواع بیمه‌نامه‌ها و خدمات این شرکت مطرح در دستور کارمونه. یکی از این پروژه‌ها موشنی درباره‌ی بیمه‌ی جامع مجتمع‌های مسکونیه که در اون مستقیم مدیران و هیئت‌مدیره‌ی ساختمون‌ها رو مخاطب قرار دادیم. این موشن رو در تمام شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به‌صورت گسترده منتشر کردیم.
برای ویدئووال‌های بیمه پاسارگاد در بیست‌وسومین نمایشگاه صنعت در آبان ۱۴۰۲، علاوه بر موشن بیمه‌نامه‌ی عمر، یه موشن جدید ساختیم که دوباره مدیران و هیئت‌مدیره‌ی ساختمان‌ها رو خطاب قرار داده. وجه تمایز این موشن این بود که تصاویری که توش استفاده شده بودن رو با کمک هوش مصنوعی تولید کردیم؛ موشن با کیفیت خیلی بالا و در ویدئووال اصلی به ابعاد ۲ در ۸ متر و با کیفیت 4k به نمایش دراومد و حسابی جلب توجه کرد.
این موشن رو در فضای دیجیتال هم منتشر و پروموت کردیم.

FOLLOW US

معرفی خدمت‌های بیمه پاسارگاد