موشن‌های سه‌بعدی پتال‌رز

موشن‌های سه‌بعدی پتال‌رز

SCROLL
برند پتال‌رز
موضوع موشن‌های سه‌بعدی
تاریخ انتشار زمستان ۱۴۰۲

موشن‌های سه‌بعدی پتال‌رز؛ چرا این تکنیک برای تبلیغ محصولات پتال‌رز در نظر گرفته شدند؟
صنعت مراقبت از پوست و مو به‌طور چشمگیری در دهه‌های اخیر رشد و توسعه یافته. برند‌های فعال در این صنعت برای بهبود و توسعه‌ی فعالیت و تولیدات خودشون به تبلیغات دیجیتال رو می‌آرند و در صورتی که تبلیغات مؤثری داشته باشن، به مصرف‌کننده‌ها معرفی می‌شن و از طریق محتواهای کاربردی توجه اون‌ها رو جلب می‌کنن. تبلیغات در این حوزه، در نگاه اول خیلی جذاب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسه اما مثل هر صنعت دیگه‌ای، چالش‌های خودش رو هم داره. زمانی که پتال‌رز به عنوان یک برند نوپا، که هیچ فعالیتی تا اون روز در فضای دیجیتال نداشت، به ما مراجعه کرد، راهکارهایی برای شروع فعالیتش در سوشال مدیا ارائه دادیم.
قدم اول، شناخت مشتریان هدف:
قبل از هر چیز، در شروع هر فعالیتی، شناخت دقیق مشتریان هدف، اولویت بلوباکسه. باید به دقت بررسی کنیم که مخاطبین ما چه کسانی هستند و محصولات برند مناسب چه جنسیتی، چه قشر سنی و اجتماعیه. این شناخت کمک می‌کنه تا روش درست و کانال‌های تبلیغاتی مناسب رو پیدا، و از اون‌ها در راستای اهداف برند استفاده کنیم.
قدم دوم، تولید محتواهای جذاب:
تولید محتوا، شامل تولید محتوای متنی، تصویری و ویدیوییه. در ارتباط با برند پتال‌رز، تصاویر و ویدیوهایی که نشون‌دهنده‌ی نتایج واقعیِ استفاده از محصولات مراقبت از پوست و مو هستند، توانایی بالقوه‌ای برای جلب توجه مشتری دارن. همچنین محتواهایی که باعث ایجاد انگیزه و افزایش اعتماد به نفس در مخاطبه می‌تونه کارآمد باشه. بلوباکس هم نگاه متفاوتی به پتال‌رز داشت و پتال‌رز رو همراه جدایی‌ناپذیر از سبک زندگی آدم‌هایی می‌دید که به خودشون و جهان اطرافشون احترام می‌ذارند. بنابراین، بلوباکس در ارتباط با استفاده از محصولات مراقبت از پوست و مو و تأثیری که روی لایف‌استایل هر فرد می‌تونه بذاره، با محتواهایی مثل کوت‌های انگیزشی، مراقبت از سلامت روان و … فرهنگ‌سازی کرد.
قدم سوم، برنامه‌ریزی تبلیغات چندکاناله:
شناخت کانال‌های تبلیغاتی از نقاط قوت بلوباکسه. استفاده از روش‌های مختلف تبلیغاتی، امکان رسیدن به مخاطب‌های بیشتر رو فراهم می‌کنه؛ به این دلیل که هر کانال تبلیغاتی می‌تونه به شکلی خاص توجه مخاطب رو جلب کنه. بنابراین برای معرفیِ پیج اینستاگرامیِ برند پتال‌رز از کانال‌های متنوع در شبکه‌های اجتماعی استفاده کردیم. شبکه‌های اجتماعی‌ای که امروزه یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی شناخته می‌شن. با تبلیغات هدفمند در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام می‌شه به‌طور مستقیم با مشتری‌ها ارتباط برقرار کرد و اون‌ها رو به تهیه‌ی محصولات ترغیب کرد.
از طرف دیگه با توجه به رشد روزافزون این صنعت، استفاده از راهکارهای مناسب تبلیغاتی می‌تونه به افزایش فروش و شناخته شدن بیشتر برند کمک کنه. مثل همیشه، هدف بلوباکس پیشرو بودن و هوشمندی در استفاده از تکنیک‌هاست. به همین خاطر در ابتدای شروع فعالیت پیج اینستاگرمیِ پتال‌رز با موشن‌های سه‌بعدی به معرفیِ تمام محصولات پرداختیم و نتیجه‌ی خروجی‌ها، رضایت کافی رو هم از طرف برند و از هم طرف بلوباکس به همراه داشت.

 

 

FOLLOW US

موشن‌های سه‌بعدی پتال‌رز