موشن‌های معرفی اپلیکیشن سیبانک

SCROLL
برند سیبانک
موضوع موشن‌های معرفی اپلیکیشن سیبانک
تاریخ انتشار مداوم

سیبانک یک بانک تمام‌دیجیتاله که توسط بانک سینا راه‌اندازی شده. سیبانک علاوه‌بر کارهای معمول بانکی، یه سوپراپلیکیشنه که خدماتی جدید و منحصربه‌فرد مانند مدیریت ساختمان و مدیریت صندوق خانگی رو هم انجام می‌ده؛ تمام اون‌ها رو بدون اینکه برای کاربران هیچ محدودیت زمانی و مکانی ایجاد کنه، ارائه می‌ده و کاربر فقط نیاز داره تا اپلیکیشن رو نصب کنه. پس برای تولید محتوای اینستاگرام سیبانک به این نتیجه رسیدیم که معرفی سیبانک و افتتاح حساب رو باید در الویت بذاریم. چون در قدم اول لازم بود محتوایی آماده شه تا به مخاطب درباره‌ی سیبانک توضیح بده و بهش بگه برای ثبت‌نام و افتتاح حساب در این بانک دیجیتال چه کارهایی باید بکنه.
تابه‌حال برای معرفی سیبانک و آموزش عملیات مختلفش سه ویدئو ساختیم. همه‌ی این ویدئو‌ها با جمله‌ی «وقتی روی گوشیت، یک بانک به ابعاد سیبانک باشه…» شروع می‌شن که تگ‌لاین سیبانک رو تو خودش داره.
تو یکی از ویدئو تمام ویژگی‌های سوپراپلیکیشن سیباک رو برای مخاطب گفتیم؛ از احراز هویت تا افتتاح حساب، از مدیریت صندوق‌های خانگی تا مدیریت ساختمان و همه خدمات مالی و بانکی دیگر. آخرش هم تاکید کردیم که همه‌ی این امکانات بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی در اختیاز شما قرار می‌گیره و فقط لازمه اپلیکیشن سیبانک را نصب کنین.
اما برای استفاده از این خدمات لازمه که احراز هویت انجام شه. پس پروسه احراز هویت رو هم برای دو گروه مخاطب، کسانی که در بانک سینا حساب دارن و کسانی که در بانک سینا حساب ندارن، مرحله‌به‌مرحله و به‌صورت بصری توضیح دادیم.
در ویدئو سوم، مراحل افتتاح حساب برای کسانی که تازه تصمیم گرفتن به جرگه‌ی مشتریان بانک سینا بپیوندن رو شمردیم؛ و نحوه‌ی درخواست برای دریافت کارت و همچنین درباره‌ی بازیابی رمز عبور برای مشتریان فعلی گفتیم. این موشن‌ها با تکنیک مشابهی ساخته شدن. و همچنان بر بی‌نیازی به مراجعه حضوری به بانک تاکید کردیم.
محتوایی این‌چنین ساده و قدم‌به‌قدم تاثیری خوب روی مخاطبان داشتن.

FOLLOW US

موشن‌های معرفی اپلیکیشن سیبانک