کمپین به‌خاطر نیکی توست بانک سینا

کی‌ویژوال کمپین قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک سینا

SCROLL
برند بانک سینا
موضوع تابستان ۱۴۰۲
تاریخ انتشار به‌خاطر نیکی توست

کی‌ویژوال کمپین قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک سینا؛ «به‌خاطر نیکیِ توست…». موضوع کمپین هفتمین جشنواره‌ی حساب‌های قرض‌الحسنه‌ی پس‌انداز بانک سینا بود و جایزه‌ی بزرگ این جشنواره سفر ۸۰ روزه به دورتادور ایران؛ هدیه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز که همراهی‌ش با کار خیر می‌تونست جذاب‌تر و دوست‌داشتنی‌ترش هم بکنه.
چالش گروه ایده‌پردازیِ بلوباکس این بود که بتونه در یک طرح واحد هم این جذابیت رو منتقل کنه و هم دعوت به کار خیری که به‌طور طبیعی در مسأله‌ی افتتاح حساب قرض‌الحسنه مستتره. همچنین توی فصلی که همه‌ی بانک‌ها مشغول اکران‌کردن کمپین‌های خودشون در همین موضوعِ جوایز حساب قرض‌الحسنه بودن، چالش ابعاد بزرگ‌تری هم پیدا می‌کرد، چون باید کی‌ویژوالی طراحی می‌شد که توی این حجم رسانه‌ایِ کارهای مشابه به چشم می‌اومد.
نتیجه‌ی جلسه‌های ایده‌پردازی آرت‌ورکی شد که در تمام بیلبوردهای تبلیغات محیطی و رسانه‌های دیجیتال به کار رفت و در اون، به‌عنوان کی‌ویژوال کمپین قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک سینا، از عناصر گردشگریِ ایران استفاده شده بود؛ هم گردشگریِ تفریحی و هم گردشگریِ مذهبی که می‌تونست طیف مخاطبان این طرح و این کمپین رو گسترش بده و افراد مختلفی از میان اقشار مختلف فرهنگی و اجتماعی رو جذب کنه.
شعار «به‌خاطر نیکیِ توست…» پیوندی ارگانیک هم با طرح پیدا کرده بود، انگار که تمام اون عناصر گردشگری به‌واسطه‌ی عمل خیر صاحب حساب و از طریق نشونه‌ی حساب بانکی (کارت حساب بانک سینا) پیش چشم ما ظاهر شدن. و از طرف دیگه شعار کمپین به نتایج بیان‌نشده اما مبرهن این عمل «خیر» یعنی افتتاح حساب قرض‌الحسنه هم اشاره می‌کرد.

کی‌ویژوآل کمپین قرض‌الحسنه‌ی پس‌انداز بانک سینا
FOLLOW US

کی‌ویژوال کمپین قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک سینا