طرح‌های تسهیلاتی متنوع و همه‌جانبه‌ی بانک سینا

SCROLL
برند بانک سینا
موضوع طرح‌های تسهیلاتی
تاریخ انتشار مداوم

بانک سینا برای آطلاع‌رسانی و پروموشن طرح‌های تسهیلاتی‌اش یه برنامه‌ی محتوایی منسجم در شبکه‌های اجتماعی و یک بازوی ایده‌پرداز و اجرایی نیاز داشت. بلوباکس ماه‌ها پیش، همکاری‌اش با بانک سینا رو شروع کرده بود و تولید محتوای صفحه‌ی رسمی اینستاگرام این بانک رو برعهده داشت. وقتی بریف جدید درباره‌ی طرح‌های تسهیلاتی رو دریافت کرد، تیم ایده‌پردازی‌ گرد هم اومد. باتوجه به اینکه این پروژه درازمدت بود و محتوایی گوناگون رو باید براش درست می‌کردیم، به هماهنگی بین‌تیمی و برون‌تیمی قوی و تنوع ایده‌ها، درعین یکپارچکی محتوایی و بصری، نیاز داشیم.
ما ایده‌ها و تکنیک‌های مختلف برای پروموشن طرح‌های تسهیلاتی بانک سینا رو روی میز گذاشتیم. علاوه بر تولید محتوا در صفحه‌ی اینستاگرام بانک سینا، تولید لندینگ‌پیج‌هایی برای هرکدام از طرح‌ها را نیز پیشنهاد و در دستور کار قرار دادیم. یکی از بخش‌های خوشحال‌کننده‌ی این پروژه همکاری و همراهی تیم روابط عمومی بانک سینا بود که نه‌تنها در پروسه‌ی پذیرش و پرورش ایده‌ها بسیار مشوق، بلکه همراه و مشگل‌گشا بود.
یکی از کارهایی که برای این پروژه انجام دادیم، طراحی آرت‌ورک برای طرح‌های مختلف بود. با توجه به تعدد این طرح‌ها و دسته‌بندی‌های مختلفی که داشتن لازم بود تا المان‌های آرت‌ورک‌ها با دقت ایده‌پردازی و انتخاب بشن تا هم گویای ویژگی‌ها اون طرح باشن و هم جلب‌توجه‌کننده.
طرح افرا، طرح اطلسی و طرح نخل از اولین طرح‌هایی بودن که آرت‌ورک‌هاشون طراحی شد و در صفحه‌ی اینستاگرام بانک سینا بارگذاری شدن.

طرح نخل بانک سینا
طرح افرا بانک سینا
طرح اطلسی بانک سینا
طرح اطلسی بانک سینا
FOLLOW US

طرح‌های تسهیلاتی متنوع و همه‌جانبه‌ی بانک سینا