تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام چگونه در آگاهی از برند معجزه می‌کند؟

SCROLL

آنچه در این مقاله می‌خوانید

تبلیغات اینستاگرام، اهمیت زیادی در جذب فالوئر و آگاهی از برند دارد. این کار، از راه‌های مختلفی انجام می‌شود. به عنوان یک مثال، اگرچه شما می‌توانید فقط در پلتفرم اینستاگرام تبلیغ کنید، اما در برخی موارد ممکن است بخواهید تبلیغات خود را در فضاهای دیگری نیز انجام دهید. هر یک از این روش‌ها دارای اصول و تکنیک‌های خاص خود هستند که می‌توانند به شما در بهبود کسب و کارتان کمک کنند.

تبیلغات در فضای مجازی به‌ویژه اینستاگرام راهی عالی برای معرفی برند و فروش بیش‌تر است. هدف اصلی از کمپین فروش در اینستاگرام، افزایش فروش کسب و کارهای حاضر در این پلتفرم است. با اجرای این کمپین، شما می‌توانید به راحتی میزان فروش خود را افزایش داده و به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید. این روزها افراد بسیاری عضو اینستاگرام هستند و از همین‌روست که تبلیغات اینستاگرام می‌تواند امکانی برای تعامل موثر با مشتری و معرفی محصول فراهم کنند.

مزایای تبلیغات اینستاگرام

انواع تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام به چند دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه به‌طور خلاصه هر یک را معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید هرکدام از این روش‌ها را بسته به محصول یا مخاطبانتان انتخاب کنید.

 • تبلیغات بنری
 • تبلیغات ویدئویی
 • مسابقات اینستاگرامی
 • تبلیغات استوری همراه با لینک
 • تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام
 • اینفلوئنسر مارکتینگ

مهم است به یاد داشته باشید که هر تبلیغی برای یک دسته از صفحات اینستاگرام مناسب است. بنابراین، بهتر است با تمامی روش‌های مختلف آشنا شوید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کنید و به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

تعرفه تبلیغات اینستاگرام با توجه به تعداد دنبال‌کننده‌های هر صفحه متغیر است. برای مثال نرخ تبلیغات اینستاگرام از سوی یک فوتبالیست با یک صفحه کوچک دوخت کلاه متفاوت است. بازدید استوری برخی از کاربران با فالوئر بالا مانند سلبریتی‌ها ممکن است تا صد میلیون هم برسد؛ در حالی که صفحاتی با فالوئر فیک ممکن است با دریافت ۱۰۰ هزار تومان برای محصولات تبلیغ کنند. برخی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی هم برای گذاشتن مجموعه استوری به ‌منظور تبلیغات اینستاگرام شما هزینه‌ای میان ۱ تا ۱۰ میلیون می‌گیرند.

انواع تبلیغات اینستاگرام

چرا تبلیغات اینستاگرام یک مزیت رقابتی است؟

صاحبان کسب‌وکار در دنیای جدید به‌خوبی می‌دانند که تبلیغات گسترده اینستاگرام نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در معرفی برند دارد. اهمیت تبلیغات اینستاگرام بیش از همه راه‌هایی است که برای افزایش دنبال‌کنندگان انجام می‌دهید. تبلیغات اصولی مهم‌ترین راه برای رسیدن به این هدف است. یکی از موارد اهمیت تبلیغ مناسب و اصولی در اینستاگرام این است که می‌توانید به دنبال‌کنندگانی واقعی دست پیدا کنید که برای هر صاحب کسب‌وکاری که در اینستاگرام مشغول به کار است به معنی برد است.

هرچه مخاطبان شما به شکل جدی دنبالتان کنند، فعالیت شما در صفحه نیز بیش‌تر می‌شود. از این راه می‌توانید با ایجاد تعامل با مشتریان از نظرات و سلیقه آنان باخبر شوید و برای بهبود کیفیت برندتان تلاش کنید. کسب درآمد دقیقا به همین شکل صورت می‌گیرد.

رشد کسب‌و‌کار با تبلیغات کاملا امکان‌پذیر است. با تبلیغات اینستاگرام، فروش محصول و خدمات بیش‌تر خواهد شد. این خدمات به بالا رفتن بازدید صفحه منجر خواهد شد. همین امر موجب نمایش پست‌های شما در صفحه سرچ می‌شود. این مزیت مهمی است برای کسی که به تبلیغات اینستاگرامی روی آورده است.

چرا تبلیغات اینستاگرام یک مزیت رقابتی است؟

تبلیغ پیج در اینستاگرام به چه چیزهایی نیاز دارد؟

برای آنکه بتوانید در تبلیغات در فضای اینستاگرام موفق باشید، باید به برخی نکات توجه کنید. این نکات به‌ شما کمک می‌کند که در کمپین اینستا بتوانید با صرف وقت و هزینه کمتر بیش‌ترین بازدهی را داشته باشید.

 • پروفایلی جذاب و حرفه‌ای بسازید
 • بیوی حرفه‌ای و کاربردی بنویسید
 • اطلاعات تماس را بنویسید و راه‌های ارتباطی مناسبی تهیه کنید
 • زمان کافی بر روی پیج و تبلیغات اینستاگرام صرف کنید
 • هدف خود را بشناسید
 • از تکنیک‌های برندینگ استفاده کنید
 • با کاربران تعامل داشته باشید
 • ویدئوهای جذاب بسازید
 • راه‌های جذب فالوئر را بشناسید
 • پیج تخصصی برای تبلیغات اینستاگرام بیابید
 • برای جذب دنبال‌کننده به ربات‌ها روی نیاورید
 • محتوای با کیفیت تولید کنید
 • ادمین پیج‌هایی که با آنان همکاری می‌کنید را بشناسید

شناخت راه‌هایی که تبلیغات اینستاگرام را تبدیل به راهی برای موفقیت در فروش برند می‌کند برای پیش‌برد هر کسب‌وکاری اهمیت حیاتی دارد. با دانستن خدمات تبلیغات اینستاگرام می‌توانید مسیر فروش را تعیین و ارتباطی پایدار با مشتریان داشته باشید.

بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغ

برای آنکه محصول یا برندتان را به شکل مفیدی معرفی کنید باید بتوانید تبلیغ مناسبی که توجه مخاطبان را جلب می‌کند تولید کنید. جذب مشتری بیش‌تر در نهایت درآمد را افزایش می‌دهد. ولی شاید بپرسید که تبلیغ خود را به کدام پیج بسپاریم؟ انواع تبلیغات در فضای اینستاگرام بسته به نوع کسب‌وکار و هدف شما کاربرد متفاوتی خواهند داشت. صفحاتی با محتوایی که در ادامه معرفی می‌کنیم و معمولا پرمخاطب هستند را پیدا کنید و برای همکاری به آنان پیام بدهید. بهترین پیج‌ های اینستاگرامی برای تبلیغ از این قرارند:

 • صفحه های طنز و سرگرمی
 • صفحه های سفر و گردشگری
 • صفحه های سبک زندگی
 • صفحه های رستوران و غذا
 • صفحه های ورزش و سلامت
 • صفحه های مدر و زیبایی
 • صفحه های آموزشی

تبلیغات اینستاگرام برای هر کسب‌وکاری ضروری است. امروزه برندهای معتبری همچون لگو، لیوایز، استارباکس و کارتیه نیز از اینستاگرام برای افزایش فروش برند استفاده می‌کنند.

 

نکات طلایی برای تبلی کردن در اینستاگرام

حال که بهترین پیج‌های تبلیغ برای اینستاگرام را شناختید 3 گزینه زیر را نیز مد نظر داشته باشید:

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

اکانت‌های بیزینسی در اینستاگرام، با پرداخت هزینه، می‌توانند از تبلیغات اسپانسری برای دستیابی به اهداف مختلف استفاده کنند. این تبلیغات در قسمت فید اینستاگرام به مخاطبان هدف نشان داده می‌شوند و آن‌ها را از طریق لینک به پیج یا وب‌سایت تبلیغ‌کننده هدایت می‌کنند. تبلیغات اسپانسری یکی از تبلیغات رسمی اینستاگرام است که به کسب و کارها کمک می‌کند تا به مخاطبان بیشتر دسترسی پیدا کنند و فروش خود را افزایش دهند.

تبلیغات اسپانسری را بشناسید

این تبلیغات ممکن است انتخاب بسیاری از صاحبان کسب و کار نباشد. یکی به دلیل دشوار بودن یافتن اسپانسر و دیگری به دلیل تحریم‌ ایران که دریافت پول را موانع جدی روبرو می‌سازد. با این‌حال اگر صاحب برند بزرگی هستید تبلیغات اسپانسری می‌تواند تاثیر چشم‌گیری بر میزان فروش و بازدید پیج اینستاگرامی شما داشته باشد.

صفحات مکمل را از یاد نبرید

برای مثال اگر محصول شما لباس است صفحاتی مانند فروش کفش، لباس و اکسسوری صفحه مکمل شما محسوب می‌شوند و می‌توانید برای همکاری به آنان پیام بدهید. دراین روش می‌توانید از طریق ایجاد ارتباط موثر با پیج‌های مرتبط افزایش فروش محصولات را تضمین کنید.

 

نکات طلایی برای سوشال مارکتینگ

 

درنهایت اگر می‌خواهید به خوبی ااین تبلیغات نتیجه بگیرید، علاوه‌بر اجرای درست تبلیغات باید محتوای جذابی آماده کنید. خلاقیت رمز موفقیت در تبلیغات است. یادتان باشد که تصویر همیشه اهمیتی اساسی دارد چراکه در اینستاگرام محتوای تصویری پیش از متن جلب توجه می‌کند. پس از انتخاب تصویر و ویدئوی مناسب است که محتوای متنیِ پست کار را تمام می‌کند. بلوباکس گروهی است با تمرکز بر سوشال مدیا مارکتینگ که در حوزه مشاوره تبلیغات اینستاگرامی و راه‌اندازی کمپین فروش اینستا برای صاحبان کسب‌وکار دارای تجربه و تخصص طولانی مدت است. اگر تاکنون موفق شده‌اید از تبلیغات اسپانسری استفاده کنید، از چه طریق این کار را کرده‌اید؟ اگر به تبلیغات اینستاگرام روی آورده‌اید تجربه و نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها برای ما بنویسید.

 

مقالات مرتبط
FOLLOW US

تبلیغات اینستاگرام چگونه در آگاهی از برند معجزه می‌کند؟